KATEGORIE

Doporučujeme

Vítejte v našem internetovém obchůdku. Copyright © IVAN KŘEMEČEK

OBCHŮDEK andele hlavni

Zde si můžete vybrat z nabídky originálních dárků z dílny kreslíře, ilustrátora a karikaturisty Ivana Křemečka.

KARIKATURY NA ZAKÁZKU, ORIGINÁLNÍ OBRÁZKY NA PŘÁNÍ, REKLAMNÍ A PROPAGAČNÍ ILUSTRACE, POZVÁNKY NA ZAKÁZKU, POZVÁKY DLE VZORŮ, SVATEBNÍ OZNÁMENÍ NA ZAKÁZKU, ORIGINÁLNÍ TRIČKA S POTISKEM NA ZAKÁZKU, DŘEVOŘEZBY, MALOVÁNÍ KARIKATUR NA KULTURNÍCH, FIREMNÍCH I SOUKROMÝCH AKCÍCH…

Ivan Křemeček BombaDárky.com

UPOZORNĚNÍ!

Z důvodů současného naplnění kapacity a přípravy nové knihy Vandrování s kreslířem, omezuji objednávky jako KARIKATURY, OBRÁZKY NA PŘÁNÍ, POZVÁNKY NA ZAKÁZKU, SVATEBNÍ OZNÁMENÍ NA ZAKÁZKU… Pokud nebudu schopen Vaše požadavky splnit, doporučím (předám kontakt) některému z mých kolegů karikaturistů. Dosud objednané zakázky budou do termínu splněny.

Další zboží jako TRIČKA, POZVÁNKY ze šablon a další dárkové zboží můžete dál bez omezení objednávat.

Děkuji za pochopení. Ivan Křemeček

Novinky z autorské dílny Ivana Křemečka – BOMBAdárky, …přidejte se na Facebook: http://fb.Bombadarky.com

NOVINKA motiv pro lékaře

Doktor LÉKAŘ triko 001

Sada panáků – do každé nohy

Sada panáků - do každé nohy

tričko pro cyklistu – originální a nápaditý dárek narozeninám s možností dotisku jména, přezdívky čísla…

CYKLISTA 0001 MODRÝ tričko

Tričko na flašku – originální dárek pro myslivce

TRIKO - FLAŠKA Největší kanec v revíru

Objednávky karikatury, pozvánky, humorné obrázky, svatební oznámení atd.: Ivan Křemeček kremecek@kremecek.com mob.: 776 202 439

Objednávky trička, noční košile a další textilní zboží: Antonín Štefánek bombadarky@email.cz mob.: 776 216 690

NABÍZÍME:

Kreslířská show – malování karikatur na firemních akcích, svatbách, oslavách…, kreslený humor, karikatury na zakázku, pozvánky na oslavy, svatební oznámení, humorná trička, péefka, humorné dřevořezby, humorné zástěry, společenské hry, humorné placatice, noční košile…

PF 2017

PF 2017

Krásné a klidné Vánoce a do nového roku 2017 hodně štěstí, zdraví a maximální pohody!

POZVÁNKY

POZVÁNKY

Originální pozvánka k narozeninám, svátku… Každá akce začíná pozvánkou – navrhneme Vám naprostý originál šitý Vám přímo na míru.

Největší výběr originálních vzorů pozvánek na trhu!

Možnost vytvoření jakékoliv pozvánky, co Vás napadne.

Nejlepší ceny přímo od výrobce.

KARIKATURY

KARIKATURY

Humorná karikatura dle fotky – jedinečný dárek ke svátku, narozeninám, ke svatbě… Dárek, který máte už stále na očích a máte jistotu, že jiný originál neexistuje. Technické údaje a ceník viz níže pod náhledy.

Originální dárek pro oslavence, novomanžele,rodinné příslušníky,spo­lupracovníky, hasiče, myslivce,rybáře, vodáky, cyklisty, turisty…

HUMORNÝ OBRÁZEK

HUMORNÝ OBRÁZEK

Originální obrázek KRESLENÝ VTIP NA ZAKÁZKU s cejchem kreslíře: ®Ivan Křemeček TRNKY-BRNKY. Namaluji Vám jakýkoliv vtip dle vašich představ. Originální dárek k svátku, či narozeninám.

Navrhněte kreslený vtip v kterém se obdarovaný pozná, připomeňte mu jeho životní epizodku, srandovní příběh, který si během oslavy znovu připomenete!

KRESLÍŘSKÁ SHOW

KRESLÍŘSKÁ SHOW

POZVĚTE SI KARIKATURISTY

Kreslířská show – malování karikatur, malování na tělo na akcích. Poslední dobou stále žádanější zábava a originální program, karikaturisté na firemní event, večírcích, rodiných a narozeninových oslavách, svatbách, svátcích kamarádů, hudebních festivalech, dětských dnech, firemních večírcích… ČESKOMORAVSKÁ KARIKATURA je spolek kreslířů a karikaturistů, kteří udělají zábavu na kterou hned tak nezapomenete a zůčastnění si odnesou z akce velice hodnotný dárek.

DIGIKARIKATURA

DIGIKARIKATURA

Digitální karikatura – obrázek dle fotografie zpracován na PC – tabletu a zpracován v grafických programech. Formát A3 (možnost zvětšování – zmenšování dle potřeby).

DIGIKARIKATURU budete mít jako krásný zarámovaný obraz v jasných a sytých barvách. Dodáme vám ji elektronicky ve vysoké tiskové kvalitě. Díky tomu ji můžete dále využít k potiskům triček,kerami­ky,samolepek, na pozvánky, etikety…

CENA:

1 hlava – 900,–

2 hlavy – 1300,–

Za každou další hlavu á- 400,– (například karikatura 4 osoby: 2 100,–)

Pošlete KVALITNÍ čelní fotografii (kde jsou vidět dobře oči atd…)(raději i více fotek!). Připište představu v jakém duchu by měl být obdarovaný namalován, jeho koníčky, povolání… Pokud chcete na obrázek jméno, věnování, číslovku s věkem, uveďte v jakém znění by měl text být… Připojte kontakt (adresu kam zásilka poputuje, telefon…). Datum do kdy obrázek potřebujete mít fyzicky u sebe.

Termín dodání cca 12 pracovních dnů, v případě nutnosti možnost i dříve (expresní – přednostní dodání dle odmluvy).

Obrázek doporučujeme zarámovat a máte naprosto originální a humorně laděný dárek ke svátku, narozeninám, na památku, ke svatbě… Volte klidně i větší rámeček (v supermarketu je velký výběr za dobré ceny), dobře vypadá karikatura s paspartou kolem.

TISK DIGIKARIKATURA Digikarikaturu zašleme elektronicky. Pokud máte zájem Vám zaslat i hotovou námi vytištěnou digikarikaturu, zašleme vám ji za tisk a poštovné + 200 Kč. Kresba je balena do tvrdého kartonu proti případnému poškození.

Ivan Křemeček

kreslíř – karikaturista

kremecek@kremecek.com

Mob.: 776 202 439

KARIKATURA NA TRIČKO

TRIČKO S KARIKATUROU

Digitální karikatura – obrázek dle fotografie zpracován na PC a vytištěn na tričko.

CENA:

GRAFIKA: 1 hlava – 900,– 2 hlavy – 1 300,– Za každou další hlavu á- 400,– (V případě zájmu Vám pošlu podklady s karikaturou k dalšímu možnému použití – tisk na obraz, potisk keramiky, profilový obrázek na sociální sítě atd…)

TRIČKO S POTISKEM: 260,–

DOBÍRKA 110,–

Např. tričko s jednou karikaturou celkem včetně poštovného: 1 270Kč

Barvu a velikost trička si můžete vybrat dle libosti v sekci TRIČKA – TECHNICKÉ PARAMETRY.

Dopručujeme barvu bílou – nejlépe vynikne,ale obrázek dobře vypadá na všech barvách z naší nabídky.

Objednávejte přes e-mail: info@kremecek.com

Pošlete KVALITNÍ čelní fotografii (kde jsou vidět dobře oči atd…)(raději i více fotek!). Připište představu v jakém duchu by měl být obdarovaný namalován. Na tričko maluji karikaturu s postavou postavou + koníček (hoby, sport…) + popř. jakýkoliv nápis atd… Připojte kontakt (adresu kam zásilka poputuje, telefon…). Datum do kdy obrázek potřebujete mít fyzicky u sebe.

OBRAZ K ZARÁMOVÁNÍ A3

Vyhotovenou karikaturu vám můžeme zaslat i v elektronické podobě k dalšímu použití.Popřípadě ji můžeme nechat vytisknout a vy máte další dárek pro oslavence – OBRAZ K ZARÁMOVÁNÍ – formát A3. Pokud k obrazu požadujete pozadí obrazu (krajinu, postavičky, budovu…) příplatek cca 200,– dle domluvy a náročnosti.

Ivan Křemeček kreslíř – karikaturista kremecek@kremecek.com Mob.: 776 202 439

POLITICKÁ KARIKATURA

Karikatura pro tisk a jiná veřejné média. VIP karikatury -Politici, sportovci, herci, zpěváci…

Karikatura na zakázku pro noviny, časipisy, brožury, letáky, bilboardy…

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Originální malované svatební oznámení. Navrhneme vám zcela originální svatební oznámení šité přímo na míru. Humorné a vtipné, obrázky, karikatury, přímo dle Vašich představ.

První Předchozí 1 2 3 Další Poslední