KATEGORIE

Doporučujeme

Vítejte v našem internetovém obchůdku. Copyright © IVAN KŘEMEČEK

OBCHŮDEK andele hlavni

Zde si můžete vybrat z nabídky originálních dárků z dílny kreslíře, ilustrátora a karikaturisty Ivana Křemečka.

KARIKATURY NA ZAKÁZKU, ORIGINÁLNÍ OBRÁZKY NA PŘÁNÍ, REKLAMNÍ A PROPAGAČNÍ ILUSTRACE, POZVÁNKY NA ZAKÁZKU, POZVÁKY DLE VZORŮ, SVATEBNÍ OZNÁMENÍ NA ZAKÁZKU, ORIGINÁLNÍ TRIČKA S POTISKEM NA ZAKÁZKU, DŘEVOŘEZBY, MALOVÁNÍ KARIKATUR NA KULTURNÍCH, FIREMNÍCH I SOUKROMÝCH AKCÍCH…

Ivan Křemeček BombaDárky.com

UPOZORNĚNÍ!

Z důvodů současného naplnění kapacity a přípravy nové knihy Vandrování s kreslířem, omezuji objednávky jako KARIKATURY, OBRÁZKY NA PŘÁNÍ, POZVÁNKY NA ZAKÁZKU, SVATEBNÍ OZNÁMENÍ NA ZAKÁZKU… Pokud nebudu schopen Vaše požadavky splnit, doporučím (předám kontakt) některému z mých kolegů karikaturistů. Dosud objednané zakázky budou do termínu splněny.

Další zboží jako TRIČKA, POZVÁNKY ze šablon a další dárkové zboží můžete dál bez omezení objednávat.

Děkuji za pochopení. Ivan Křemeček

Novinky z autorské dílny Ivana Křemečka – BOMBAdárky, …přidejte se na Facebook: http://fb.Bombadarky.com

NOVINKA motiv pro lékaře

Doktor LÉKAŘ triko 001

Sada panáků – do každé nohy

Sada panáků - do každé nohy

tričko pro cyklistu – originální a nápaditý dárek narozeninám s možností dotisku jména, přezdívky čísla…

CYKLISTA 0001 MODRÝ tričko

Tričko na flašku – originální dárek pro myslivce

TRIKO - FLAŠKA Největší kanec v revíru

Objednávky karikatury, pozvánky, humorné obrázky, svatební oznámení atd.: Ivan Křemeček kremecek@kremecek.com mob.: 776 202 439

Objednávky trička, noční košile a další textilní zboží: Antonín Štefánek bombadarky@email.cz mob.: 776 216 690

NABÍZÍME:

Kreslířská show – malování karikatur na firemních akcích, svatbách, oslavách…, kreslený humor, karikatury na zakázku, pozvánky na oslavy, svatební oznámení, humorná trička, péefka, humorné dřevořezby, humorné zástěry, společenské hry, humorné placatice, noční košile…

HUMORNÉ KALHOTKY

HUMORNÉ KALHOTKY

Humorné kalhotky s vtipným popiskem. Originální dárek pro Vaši partnerku, super dárek pro každou ženu, která nepokazí žádnou srandu!

KNIHY

KNIHY

KNIHA – dárek, který i po letech zůstává klasikou. Kdykoliv se k němu můžete vrátit, kdykoliv po něm šáhnout a začíst se do poutavých příběhů, potěšit se humornými obrázky…

BUTELKY - placatice

BUTELKY - placatice

Praktický dárek ke svátku i narozeninám. Placatice s etiketou přimo šitou pro oslavence. Naplňte lahodným mokem a obdarovaný se zblázní radostí!

DŘEVOŘEZBY

Dřevořezby z lipového dřeva na zakázku. Originální věci dle Vašeho přání a vkusu.

SPOLEČENSKÉ HRY

SPOLEČENSKÉ HRY

Bavte se společenskou hrou, která promění oslavu narozenin, svátku, či přátelskou návštěvu promění v super večírek plný srandy!

NETRADIČNÍ DÁRKY

NETRADIČNÍ DÁRKY

Jste znuděni z připitomnělých dárků z Číny? Nenapadá Vás nic originálního co věnovat k narozeninám? Nabízíme bombastické a unikátní dárky, stačí si jen vybírat z široké nabídky.

MIKINY

MIKINY

Pokud Vám nestačí potisk trička a chcete hodnotnější dárek, jsou tady originální mikiny. Ty Vám potiskneme přímo na míru obrázkem, jakým si jen budete přát, na míru přímo pro Vás!

PF péefka

PF péefka

Oslovte své kamarády, obchodní partnery originálním přáním k novému roku. Vyvarujte se toho, že pošlete stejné přání k novému roku, jako vaši konkurenti – nechejte si navrhnout originál přímo šitý na míru!

HUMORNÝ KALENDÁŘ

HUMORNÝ KALENDÁŘ

Na každém pracovním stole, na každém pracovišti chybí trocha srandy. Každý den Vám ji může připomenout humorný kalendář.

První Předchozí 1 2 3 Další Poslední